نوع – مهربان امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

نوع – مهربان: امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عالی ترین مسیر جست‌وجوی آپارتمان‌های مصرفی

متقاضیان مصرفی خرید مسکن این روزها می‌توانند در بازار تابستانی، آپارتمان‌هایی در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بازه ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان یافته و

عالی ترین مسیر جست‌وجوی آپارتمان‌های مصرفی

عالی ترین مسیر جست وجوی آپارتمان های مصرفی

عبارات مهم : بازار

متقاضیان مصرفی خرید مسکن این روزها می توانند در بازار تابستانی، آپارتمان هایی در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بازه ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان یافته و بر اساس قدرت خرید و سلیقه خود، عالی ترین گزینه موجود را معامله کنند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، اگرچه جنس رونق تابستانی امسال با سال گذشته قدری تفاوت دارد و تعداد فایل های فروش در بازار کم کردن یافته هست، ولی در عین حال هر چه روزهای بیشتری از تابستان سپری می شود، تعداد بیشتری آپارتمان مسکونی در بازه قیمتی آپارتمان های مصرفی فایل می شود و این خود یک اتفاق مثبت در بازار کنونی به شمار می آید. بنابر اظهار مشاوران املاک تعداد فایل های ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی در بازار مسکن با رشد همراه بوده و مدام بر فروشندگان افزوده می شود. از این رو عالی ترین مسیر جست وجوی مسکن مصرفی، همین بازه قیمتی هست. به این ترتیب می توان ادعا کرد که بازار مسکن مرداد در مقایسه با تیر امسال اوضاع بهتری پیدا کرده هست. خرید آپارتمان مصرفی با بودجه میانگین تقریبا در تمام مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران ممکن هست، ولی طبیعی است که در مناطق شمال شهر، واحدهایی در این بازه قیمتی عمدتا کوچک متراژ و با سن بنای بیش از ۱۵ سال هستند که گزینه مناسبی جهت منزل اولی ها با شرایط کنونی وام آنها، محسوب نمی شوند.

واژه های کلیدی: بازار | تابستانی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog