نوع – مهربان امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

نوع – مهربان: امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی

دادستان عمومی و انقلاب آذربایجان شرقی در ارتباط با آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی گفت: بعد از اعتراض به حکم، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و همچنان در دیوا

آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی

عبارات مهم : آخرین

دادستان عمومی و انقلاب آذربایجان شرقی در ارتباط با آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی گفت: بعد از اعتراض به حکم، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و همچنان در دیوان عالی کشور است.

موسی خلیل اللهی در گفتگو با میزان در ارتباط با آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی اظهار کرد: بعد از اعتراض به حکم، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و همچنان در دیوان عالی کشور است.

گفتنی هست؛ کیفرخواست پرونده دکتر تبریزی در اواسط فروردین ماه امسال صادر شد و چهارم مهرماه جلسه پیگیری به این پرونده در شعبه 3 دادگاه کیفری یک تبریز برگزار شد و در 24 اسفند ماه رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد.

آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی

«بیستم مهر ماه سال 95 و همزمان با روز تاسوعای حسینی خبری مبنی بر فوت 2 عضو خانواده یکی از پزشکان تبریز در رسانه ها منتشر شد.

بر اساس گفته مدیر کل دادگستری آذربایجان شرقی این دکتر مدعی شده است بود که فردی چند غذای نذری در اختیار آن ها قرار داده و اعضای خانواده‎اش با مصرف این غذا مسمومیت پیدا کرده، راهی بیمارستان شده است اند و در نهایت همسر و مادربزرگ این دکتر فوت می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب آذربایجان شرقی در ارتباط با آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی گفت: بعد از اعتراض به حکم، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و همچنان در دیوا

تحقیقات جهت شناسایی علت این اتفاق با پیگیری های شبانه روزی دادستان مرکز استان و بازپرس پرونده ادامه داشت تا اینکه این پرونده ابعاد تازه ای به خود گرفت و قاضی موسی خلیل الهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان جرئیاتی تازه از پرونده فوت دو عضو خانواده این دکتر را تشریح کرد.

وی از صدور نظریه پزشکی قانونی در رابطه با این پرونده خبر داد و گفت: بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است است.»

واژه های کلیدی: آخرین | تبریز | تبریزی | پرونده | خانواده | خانواده | آذربایجان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog