نوع – مهربان امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

نوع – مهربان: امریکا امریکایی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حریف مشکلی جهت اسپانیا، پرتغال و مراکش هستیم / غفور جهانی

در حالی‌که یک‌هفته به شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده هست، فوتبالیست دهه هشتاد میلادی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به بازیکن‌های تیم ملی می‌گوید به هیچ وجه خ

حریف مشکلی جهت اسپانیا، پرتغال و مراکش هستیم / غفور جهانی

غفور جهانی: حریف مشکلی جهت اسپانیا، پرتغال و مراکش هستیم

عبارات مهم : ایران

در حالی که یک هفته به شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده هست، فوتبالیست دهه هشتاد میلادی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به بازیکن های تیم ملی می گوید به هیچ وجه خودشان را دست کم نگیرند.

به گزارش ایسنا، غفور جهانی یکی از بازیکنانی بود که در طلایی ترین سال های فوتبال تاریخ کشور عزیزمان ایران که تیم ملی با سه قهرمانی در آسیا، دو افزایش به المپیک و یک افزایش به جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین همراه بود، حضور داشت و سهم بزرگی در این موفقیت ها داشت.

غفور جهانی در گفت وگو با ایسنا در باره روند آماده سازی تیم فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: با توجه به بازی هایی که تیم ملی پیش از شروع جام جهانی انجام داده است به نظر می رسد تیم ما سزاوار شکست خوردن نیست. تیم ما حرکت با توپ خوبی دارد و به سادگی توپ را از دست نمی دهد. ما در تمام نقاط زمین بازیکنان خوبی داریم به خصوص در جناح چپ.

حریف مشکلی جهت اسپانیا، پرتغال و مراکش هستیم / غفور جهانی

جهانی افزود: اردوهای تدارکاتی و بازی های دوستانه خوبی داشتیم. مربیان حرفه ای تلاش می کنند با توجه به نیازهای تیم ارزش بازی های تدارکاتی را ترتیب بدهند. کارلوس کی روش با نگاه به تیم های هم گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی تیم هایی را گزینش کرده است که سبک بازی ارزش شبیه آنها هست. با تیم هایی بازی کردیم که شاید درجه یک نبودند ولی آن کارایی مورد نیاز را جهت ما داشتند.

او تاکید کرد: من به همه فرزند های تیم ملی می گویم که به هیچ وجه خودشان را دست کم نگیرند. اگر بدون وحشت پا به زمین بگذاریم، حریف مشکلی جهت اسپانیا، پرتغال و مراکش خواهیم بود.

در حالی‌که یک‌هفته به شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده هست، فوتبالیست دهه هشتاد میلادی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به بازیکن‌های تیم ملی می‌گوید به هیچ وجه خ

این پیشکسوت فوتبال راجع به شانس حضور دروازه بان تیم ملی هم اظهارکرد: بیرانوند شرایط خوبی دارد و می تواند دروازه بان مطمئنی باشد. البته جای سید حسین حسینی در تیم ملی ما خالی هست.

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | فوتبال | پرتغال | فوتبالیست | جام جهانی | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog